Ilustracje

Dla moich klientów tworzę liczne ilustracje, wykorzystywane w książkach, e-bookach, materiałach edukacyjnych, materiałach do mediów społecznościowych i innych. Pracuję przede wszystkim w programie Adobe Illustrator, choć na prośbę klientów zdarza mi się dostarczać prace narysowane odręcznie i zeskanowane.

Charakterystyczne są dla mnie proste, schematyczne postaci, o dość płaskiej kolorystyce, pozbawione detali. Bardzo często wykorzystuję je do ilustrowania wiedzy, upraszczania tłumaczenia różnych skomplikowanych zagadnień. Zdarza mi się eksperymentować ze stylem, jednak działam wtedy zwykle na wyraźne życzenie klienta.

Jeśli podobają Ci się moje ilustracje i myślisz, że mogą być dobrym dodatkiem do Twojej książki, materiałów edukacyjnych bądź chcesz zamówić notatkę wizualną, napisz do mnie na adres kontakt@anetaruminska.pl.

Ilustracja dziewczynki wzorowana na klientce

Wykonałam dla klientki ponad 12 różnych sylwetek tej samej postaci, z różną mimiką i pozami. Sylwetki służą do wykorzystywania ich w komunikacji w mediach społecznościowych i innych. Grafika wektorowa, zrealizowane w programie Adobe Illustrator.

Notatka wizualna z webinaru

Notatka wizualna z wiedzą z webinaru o rytuałach wieczornych w usypianiu niemowląt. Grafika wektorowa, zrealizowana w programie Adobe Illustrator.

Ilustracje do e-booka

Ilustracje do e-booka o zamawianiu jedzenia we włoskiej restauracji. Grafika wektorowa, zrealizowane w programie Adobe Illustrator.

Ilustracje makaronów

Ilustracje ponad 40 różnych rodzajów makaronów do e-booka o włoskim jedzeniu. Grafika wektorowa, zrealizowane w programie Adobe Illustrator.

Notatka wizualna z live'a

Notatka wizualna z wiedzą z webinaru o tym, jak pokonać prokrastynację. Rysowana odręcznie, zeskanowana.

Ilustracje do kart

Wykonałam dla klientki 50 ilustracji do stworzenia 25 kart, które wykorzystywała w komunikacji w mediach społecznościowych. Rysunki wykonane odręcznie, zeskanowane i złączone w programie graficznym.

Ilustracje do produktów

Ilustracje stanowiące okładki do nagrań audio. Grafika rastrowa, rysowane w programie Adobe Photoshop.